Firma DRUMET – Vratová technika má sídlo v Tuklatech u Českého Brodu
a je zámečnická firma, která se specializuje na výrobu, kompletní dodávku a montáž automatických vjezdových bran, garážových vrat všech typů a provedení, s dálkovým ovládáním, jak pro rodinné domky, tak pro průmysl.

Od roku 1992 let se zabýváme automatickými vjezdovými systémy do objektů. Potřebná zařízení vyrábíme sami, z části kupujeme ze zemí EU, jen od vybraných dodavatelů. V naší práci jsme navázali na mnohaleté zkušenosti v přípravě a výstavbě investičních celků. Vsadili jsme hlavně na kvalitu výroby, montáže, použití kvalitních komponentů, elektroniky
a pohonů. Povrchová úprava, provedená žárovým zinkováním, nástřik kamaxitem ve všech barevných provedeních zajišťuje bezůdržbový provoz
po mnoho let. Zajišťujeme kvalitní záruční a pozáruční servis do 24 hodin, sedm dní v týdnu.

Provedli jsme stovky realizací automatických vjezdových bran, garážových vrat, parkovacích závor a množství rekonstrukcí stávajících vrat a bran.

Vrata otevřít, vrata zavřít?

Den za dnem a ručně? Nastal ten pravý čas pro Vaše rychlé rozhodnutí.
Zamyslete se nad tím, jak často musíte vystoupit ze svého auta a pak ručně otevřít a zase zavřít Vaši vjezdovou bránu a garážová vrata.
A přitom to může být tak jednoduché. Zůstanete sedět ve svém autě, stisknete jen tlačítko dálkového ovládání a již vjíždíte pohodlně, bezpečně a hlavně za každého počasí. Mimořádný vzhled vjezdových bran
a garážových vrat pro mimořádný domov. Vjezdové brány s výplní dřevo, plast nebo kov podtrhují dokonalou eleganci. Samozřejmě včetně výhod veškerého komfortu a bezpečnosti, které vjezdové brány a garážová vrata s automatickým pohonem nabízejí. A volbou automatického uzavření vrat jste učinili to nejlepší rozhodnutí v otázce ochrany proti vloupání. 

Přednosti:

Firma DRUMET Vám nabízí vzájemně přesně sladěný systém, který se skládá z venkovní brány, garážových vrat a pouze jednoho dálkového ovladače.
Nepotřebujete žádný přijímač navíc a ušetříte se tak vzájemného přizpůsobování různých pohonů od různých výrobců. Šetříte tak svůj čas, peníze i nervy. Rovněž v oblasti průmyslových vrat nabízíme systémová řešení, která se vyplatí: vrata, brány, pohony i ovládání od jediného dodavatele, podle Vašich potřeb, na míru.

   
 
           
         
   
 
     
2011 (C) Destroyed by PaintBoard